Pazar
Parçalı Bulutlu
-1°C | 13°C
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
-1°C | 13°C
Salı
Az Bulutlu
0°C | 15°C

Narman Belediyesine Silahlı Saldırı

Narman Belediyesine Silahlı Saldırı

Son günlerde gerek Narman için yaptığı ciddi hizmetler gerekse referandum kampanyasında sergilediği yüksek performans nedeniyle, kamuoyunda adından sıkça söz ettiren Narman'ın Akpartili belediye başkanı Ahmet Yücel İşleyen'e gözdağı verilmek istendi.


Akşam geç saatlerde, referandum kampanyasıyla ilgili gittiği köylerden döndükten sonra, beraberinde Yazı İşleri Müdürü olduğu halde makamında durum değerlendirmesi yapıyordu. Bu sırada dışarıdan gelen silah sesiyle irkilen Başkan ve Yazı İşleri Müdürü ne olup bittiğini anlamaya çalışırken, henüz eşgali yada kimliği saptanamayan kişi ya da kişiler tarafından makam odasına karşı silah sıkıldığını farkettiler. Durumu anında güvenlik güçlerine bildiren Başkan İşleyen, partisini de haberdar etti.


Henüz saldırının içeriği ile ilgili net bilgi elde edilemezken, silahtan atılan kurşunların belediye binasının kapısına ve camlarına isabet ettiği görüldü.


Saldırıyla ilgili Palandöken'e özel açıklama yapan Başkan İşleyen, bu tür saldırıların ve tehditlerin kendisini doğru bildiği yoldan ayıramayacağını belirterek, "Referandumdaki çalışmalarımız ve ilçemize yaptığımız hizmetlerimiz belli ki birilerini rahatsız ediyor. Fakat unutmasınlar ki, onlar kurşun sıktı diye kimse ne korkar ne de Ak parti'ye sırtını döner. Bu saldırının en kısa sürede açıklığa kavuşmasını istiyorum"dedi. 


Copyrigt © 2017 Narman Belediye Başkanlığı ® Yerel Yazılım ||ERZURUM Tüm Hakları Saklıdır