Perşembe
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
14°C | 29°C
Cuma
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
12°C | 27°C
Cumartesi
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
12°C | 22°C

Eski Hükümet Konağı Yıkılıyor

Eski Hükümet Konağı Yıkılıyor

NARMAN YENİLENMEYE DEVAM EDİYOR

ESKİ HÜKÜMET KONAĞI YIKILIYOR

Narman Belediyesi geçtiğimiz günlerde çalışmalarına başlanan Eski Hükümet Konağının olduğu yerleri yıkmaya başladı. Narman’ın en güzel yerlerinden birisi olan Eski Hükümet Konağının alanı ve çevresindeki yerler, ilçemizin simgesel mekanı olacak bir projeye yerini bırakıyor. Eski Hükümet Konağı, Polis Lojmanları ve Kaymakam Evi’nin de yıkılmasından sonra ilçemiz güzide bir mekana sahip olacak.

Projede Neler var?

Yeni yapılacak olan projede alt katı otopark ve üst katı çay bahçesi olan projemiz, ilçe halkımızı heyecanlandırıyor. Estetiğin, mimarinin ve peyzajın müthiş uyumuyla artık kent meydanımız adeta ilçemiz halkına yakışır bir esere dönüşecek.

Vatandaşlarımızın Heyecanı Gittikçe Artıyor

Yıkım çalışmaları sırasında meraklı bakışlarını gizleyemeyen vatandaşlarımız, çalışmaların başından ayrılmıyor. Yeni yapılacak olan projemizi kafalarında canlandırmaya çalışan halkımız, ‘’Narman’a böyle güzel çalışmaların yapılması mutluluk verici. Burası Narman’ın güzel yerlerinden birtanesi. Kıymetinin bilinip daha güzel şeylerin yapılması bizleri sevindiriyor. İnşallah bunun gibi daha nice güzel şeyler belediyemiz yapar.’’ açıklamalarında bulunuyor.

Copyrigt © 2017 Narman Belediye Başkanlığı ® Yerel Yazılım ||ERZURUM Tüm Hakları Saklıdır