Salı
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
13°C | 29°C
Çarşamba
Az Bulutlu
12°C | 31°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
13°C | 32°C

Başkanın Özgeçmişi

           Başkanın Özgeçmişi

1965 yılında Narman ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Narman’da, lise öğrenimini Erzurum Mehmet Akif Ersoy Lisesinde tamamladı.

Lisans (Kamu Yönetimi) alanında tahsilini tamamladıktan sonra, Yüksek Lisans Eğitimini Atatürk Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde tamamladı. İlk olarak Kocaeli-Hereke Belediyesinde göreve başladı. 1988 yılında Narman Belediyesi’ne geçiş yaparak Yazı İşleri Müdürlüğü’ne atandı.

2002 yılında Erzurum Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri Şube Müdürlüğüne getirildi. 2004 yılında Narman Belediye Başkanlığı’na aday oldu ve halkın büyük teveccühü ile Belediye Başkanı seçildi. Görev yaptığı beş yıl içerisinde Narman’ın kangren olmuş sorunlarını çözerek 2009 yerel seçimlerinde de yüksek bir oy oranıyla tekrar Belediye Başkanı seçildi. Yine 30 Mart 2014 seçimlerinde de yüksek bir oy oranıyla 3.dönem Belediye Başkanı seçildi.

Birçok sivil toplum örgütünde görev aldığı gibi ilçede kuruluşu bulunan Narman Spor Kulübünde yöneticilik yaparak Türkiye 1.liginde Erzurum’un tek kulübü olmanın gurunu yaşamıştır. Böylece buz hokeyi ve curling takımları oluşturarak Türkiye 1. Liginde önemli dereceler almıştır.

Buz pateni federasyonu çatısı altında yürütülmekte olan curling, short-track, artistik buz pateni spor dallarında onlarca projesi olup, bu spor dallarındaki problemlerin çözümünde de birçok çözüm önerisine sahiptir.

Beşeri ve sosyal ilişkilere çok önem veren Yücel Ahmet İŞLEYEN evli ve üç çocuk babasıdır.

Copyrigt © 2017 Narman Belediye Başkanlığı ® Yerel Yazılım ||ERZURUM Tüm Hakları Saklıdır